Elke dag iets leuks – Doomijn | Kinderopvang

Fotomomenten - Buitenschoolse opvang Sportlaan

18 september 2026

Pita pizza!

Vandaag maken we onze eigen pita pizza’s! Ananas, kip, tomaat, ham of kaas… wat kies jij? Zelf beleggen, nieuwe combinaties uitproberen en ontdekken wat je lekker vindt. En daarna natuurlijk: smullen maar!

7 september 2026

Regen kunstwerk 🎨

Ook in de regen maken we er een feestje van met stoepkrijt en diepe plassen!

30 juli 2026

Gezonde koekjes

Vandaag gingen we samen met de meiden de keuken in om gezonde koekjes te maken. 🍪 Met honing, havermout, eieren, pure chocolade en speltmeel maakten we een heerlijke traktatie. Nu is het alleen nog wachten tot ze klaar zijn... we kunnen niet wachten!

30 maart 2026

Paashaas pannenkoek

Pannenkoeken zijn eigenlijk altijd al lekker, maar rond de tijd van Pasen smaken ze extra lekker als we er een Paashaas van maken. Smullen maar!

27 maart 2026

Lente in de moestuin

Het is lente! Daarom planten we aardbeiplantjes in de moestuinbak. Samen verzorgen we ze en kijken we hoe ze groeien. Op naar een mooie oogst!

23 maart 2026

Voorjaarszonnetje

Vandaag hebben wij heerlijk kunnen genieten van de voorjaarszon bij de velden van CSV

1 2 … 10 11