10 augustus 2026
Tijdens de vakantieopvang gaan we lekker creatief aan de slag met klei. Eerst maken we onze eigen kleiwerkjes en daarna geven we ze met verf een mooi kleurtje!
31 juli 2026
Eerst hebben we loombandjes om het doekje gedaan, daarna waterverf erop. Dan de loombandjes eraf halen en het doekje weer uitvouwen. En er dan een vlinder van maken!
18 juni 2026
Tijdens de voorschoolse opvang zijn de kinderen al lekker actief tijdens een potje twister!
19 mei 2026
Vandaag deden we buiten allerlei gezellige spelletjes. We speelden jeux de boules, jongleerden met ringen en trainden onze spieren met leuke opdrachten. Wat een leuke middag!
11 mei 2026
Vandaag zijn we lekker actief tijdens een sportclinic! Superleuk om samen levend drie op een rij te spelen.
28 april 2026
Vandaag gingen we buiten een weefschilderij maken met allemaal dingetjes uit de natuur. Met takjes, blaadjes en andere vondsten maakten we samen een prachtig kunstwerk!